Polski Language

Wydarzenia Etnocentrum w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Weekend 17-19 września najlepiej zarezerwować na udział w wydarzeniach w ramach obchodów Dni Otwartych Funduszy Europejskich organizowanych razem z Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej i Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce! 17 i 18 września, pomieszczenia Etnocentrum zamienią się w studio nadawania specjalnego bloku informacyjno-promocyjnego o Funduszach Europejskich (17 września) oraz bloku warsztatów, spotkań, lekcji muzealnych do wysłuchania online (18 września). Między innymi w sobotę, tj. 18 września, między 14:30 a 14:45 będą emitowane warsztaty kulinarne z Ewą Szymko, pracownikiem Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej. Podczas warsztatów kulinarnych będzie można wysłuchać przepisu na mazidło nafciarza i sernik kawowy Ignacego. Ostatnim punktem wydarzeń w tym dniu, będzie specjalny pokaz świetlny – Dron Show, który odbędzie się na lotnisku w Krośnie, start o 21:00.

W ostatnim dniu, tj. 19 września odbędzie się Piknik Europejski „Energia z Funduszy” w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. I. Łukasiewicza w Bóbrce. Wydarzenia w tym dniu odbędą się stacjonarnie w Bóbrce między godz. 13:00-19:00. Podczas pikniku będzie możliwość wykonania kalejdoskopu przy stoisku rękodzielników Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami Dni Otwartych Funduszy Europejskich w wydarzeniu na Facebook: https://www.facebook.com/events/558766971934141/?ref=newsfeed

Oraz na stronie internetowej: https://www.etnocentrum.pl/pl/post/dofe_2021