Polski

"Ferie ze sztuką" w BWA Krosno

Z przyjemnością zawiadamiamy, że 3 stycznia 2020 roku ruszyły oficjalne zapisy na  "Ferie ze Sztuką" w BWA. 
Z uwagi na nasze możliwości przestrzenne ilość miejsc jest ograniczona. Aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom i potrzebom przygotujemy w razie konieczności listę główną i rezerwową oraz na bieżąco podejmiemy wspólnie z Państwem decyzję o możliwościach "twórczej opieki nad pociechami".

Zapraszamy dzieci od 7 do 12 lat, na dwa turnusy zajęć:
od 13 do 17 stycznia
od 20 do 24 stycznia
w godzinach od 8:00 - 12:00 (z drugim śniadaniem)
w godzinach od 8:00 - 13:00 (z drugim śniadaniem i obiadem)
w godzinach od 8:00 - 16:00 (z drugim śniadaniem, obiadem i przekąską)

Koszt za dzień/ koszt za tydzień (bez zniżek):
za 4 godziny zajęć z jednym posiłkiem - 50 zł (250 zł za tydzień)
za 4 godziny zajęć z dwoma posiłkami - 60 zł (300 zł za tydzień)
za 8 godzin zajęć z 3 posiłkami - 120 zł (600 zł za tydzień)

Płatności należy dokonać najpóźniej do 8 stycznia włącznie dla I turnusu i do 15 stycznia włącznie dla II turnusu.

W pierwszej kolejności przyjmujemy:
- dzieci, które będą uczestniczyły przez cały tydzień (tj. w trybie 4 godzinnym lub 8 godzinnym)

Istnieje możliwość:
- przyprowadzenia dzieci od 7:30 i odebrania ich o 16:30 jednak: KONIECZNIE prosimy o poinformowanie o takim fakcie przy zapisach oraz zwracamy uwagę, że będzie to czas przebywania dziecka pod opieką ogólną, bez zajęć artystycznych
- zniżki od ogólnej ceny: z kartą dużej rodziny (10 % na jedno dziecko, 5 % na drugie dziecko) oraz z kartą mieszkańca (5 % na każde dziecko). Zniżki nie sumują się.
- ustalenia indywidualnej ceny z dyrektor BWA w szczególnie trudnej sytuacji finansowej lub osobistej, po wcześniejszym zgłoszeniu

Zajęcia odbywające się podczas każdego z tygodniowych turnusów, będą twórczym połączeniem zabawy i swobodnej ekspresji artystycznej, obejmującej różne dziedziny sztuki. Będziemy ćwiczyć plastykę wyobraźni, a także naszych rąk, nóg, a nawet języka. Stworzymy eko-dzieła, pokazując, że recykling nie musi wcale być abstrakcją. Aktywnie poznamy różne ruchy, także te artystyczne, możliwe że nie obędzie się bez zadyszki (nadążanie za awangardą to nie taka łatwa sprawa – wie o tym niejeden artysta). Złapiemy oddech podczas dźwiękowych wypraw w świat impresji, nie tylko muzycznej oraz oglądając obrazy, także te filmowe. 

Prowadzący: pracownicy BWA Krosno - edukatorzy i animatorzy, zaproszeni goście oraz studenci i studentki pedagogiki oraz kierunków językowych.

Ferie? Tylko ze sztuką! w BWA.