Polski

Ferie w ETNOCENTRUM ZIEMI KROŚNIEŃSKIEJ

Ruszyły zapisy na ferie w Etnocentrum! Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 15 lat na ferie do nowo otwartego Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej!
 

 

Przygotowaliśmy dla Was dwa turnusy:
I tydzień: 14 - 19.01.2020
II tydzień: 21 - 24.01.2020

Koszt: 50 zł / tydzień.
 


Oferujemy zajęcia od wtorku do piątku w godzinach 10:00 – 13:00. Każdego dnia proponujemy 4 bloki tematyczne:

  1. Ludowa legenda – warsztaty manualne, tworzenie scenografii teatralnej wraz z rękodzielniczkami. Wspólnie wykonamy elementy scenografii oraz kukiełki, które będą aktorami w naszym teatrzyku, a tworzyć je będziemy z materiałów przyjaznych środowisku.
  2. Etnogry w podziemiach Etnocentrum – gry na kinecktach oraz tradycyjne gry planszowe. Wirtualnie zabierzemy naszych gości na wieś, gdzie będą mogli się wykazać umiejętnością posługiwania się sprzętem używanym dawniej w gospodarstwie. W naszej przestrzeni multimedialnej zagramy w planszówki, w tym rozegramy turnieje warcabowe.
  3. Warsztaty kulinarne – w sercu Etnocentrum, czyli w Izbie z piecem, wspólnie przygotujemy smakołyki kuchni regionalnej, które później będziemy kosztować.
  4. Zabawy po dawnemu  – zabawy ruchowe z animatorkami. Na koniec każdego dnia uwolnimy energię, bawiąc się tak, jak bawiono się dawniej.


Zapraszamy na kreatywne zajęcia, podane w atrakcyjnej i niepowtarzalnej formie.
Obowiązują zapisy online: KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO FORMULARZA ZAPISÓW
 

 


Istnieje możliwość zapisu na konkretny dzień w cenie 15 zł/osobę pod numerem telefonu: 13 474 35 13
Więcej informacji: www.etnocentrum.pl
www.facebook.com/etnocentrum
Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej, ul. Kolejowa 29a, Krosno