Polski

QUEEN SYMFONICZNIE

1 marca 2020 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE po raz pierwszy wystąpi w Krośnie! Po 7 latach koncertowania w kraju i zagranicą, projekt Queen Symfonicznie wystąpi w sali koncertowej Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza.

Początek koncertu o 19:00 Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 7 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy.QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen - zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na blisko 200 dotychczasowych koncertach pojawiło się około 150000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca.


Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu "Bohemian Rhapsody" w listopadzie 2018. To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty wcielającego się w rolę Freddiego Mercury'ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak. 1 marca 2020 (niedziela) Krosno Regionalne Centrum Kultur Pogranicza ul. Kolejowa 1 Wejście od 18:30 Początek koncertu o godzinie 19:00.

/