Polski

zaplanuj pobyt

Podstawą udanego pobytu w naszym mieście będzie oczywiście właściwy nocleg. Jaki, to już od Was zależy, a wybór jest naprawdę szeroki.
Dla najzamożniejszych portfeli ofertę z najwyższej półki przygotowały hotele z czterema gwiazdkami – Nafta, Pałac Polanka i położony 15 minut jazdy od centrum miasta Dwór Kombornia, które oferują także wykwitną kuchnię i zaplecze SPA. Nocleg w standardzie trzygwiazdkowym proponuje Hotel Portius, w którym również znajdziecie wyśmienitą restaurację. Nie mniej znane z dobrej kuchni są krośnieńskie dwugwiazdkowce – Twist, Śnieżka i Hotel Miły, jednogwiazdkowy Hotel Wodnik i oferujący hotelowy standard Pensjonacik Buda.
Komfort i zaplecze SPA oferują Apartamenty Millenium a klimatyczny design znajdziecie w położonych w rynku, w Kamienicy pod Herbami Apartamentach Pokojach Śnieżka.
Zwolennicy zajazdów mogą wybrać Elwit lub Kasztelan, oba zajazdy z dobra kuchnią na miejscu, a amatorzy bliskości zaplecza sportowego Karpackie Pokoje, znajdujące się przy siłowni i centrum fitness, gdzie także zlokalizowana jest restauracja.
Jeśli nie zamierzamy wydawać zbyt wiele na noclegi, warto rozważyć wygodne i zlokalizowane w dzielnicy Polanka przy drodze krajowej nr 28 Noclegi u Szelca lub  Noclegi Krosno, a bliżej centrum Miły Hotelik. Ofertę uzupełniają Pokoje gościnne przy Hali MOSIR oraz sezonowe Szkolne Schronisko Młodzieżowe.

Zobacz na mapie
 
Większość z nich można zarezerwować za pośrednictwem serwisu booking.com

Możesz także zamówić przewodnika, by wspólnie z nim poznać zabytki miasta.


fot.: pixabay