Polski Language

Apartament City

Szanowny Gościu. Witaj w samym sercu Miasta Szkła - Krośnieńskiej Starówce. To właśnie tutaj, w przedwojennej kamienicy mieści się Apartament City - przestronny pokój z balkonem, z którego rozpościera się widok na XIV - wieczny rynek z zabytkowymi kamienicami i charakterystycznymi arkadowymi podcieniami. Apartament City to miejsce przyjazne dla klienta biznesowego, grupy przyjaciół i rodziny z dzieckiem. Oferuje miejsce do wypoczynku, biurko do pracy, w pełni wyposażoną łazienkę i kącik telewizyjny. Od strony dziedzińca, Apartament City, dysponuje prywatnym parkingiem dla aut osobowych. Istnieje również możliwość zostawienia auta na ogólnodostępnym parkingu od strony ulicy. Z uwagi na obostrzenia w ruchu pojazdów, wjazd do ścisłego centrum miasta możliwy jest wyłącznie autami osobowymi.


Apartament City mieści się w jednej z zabytkowych kamienic, które wyznaczają teren XIV - wiecznego Rynku z charakterystycznymi podcieniami. Stąd już tak blisko do najciekawszych smaczków turystycznych miasta takich jak: Centrum Dziedzictwa Szkła, Biura Wystaw Artystycznych, Bazyliki Farnej z dzwonnicą, w której umieszczony jest jeden z największych dzwonów w Polsce “Urban”. Nieopodal znajduje się również dawny Pałac Biskupi obecnie Muzeum Podkarpackie z największą wystawą lamp naftowych w Europie, a także zrekonstruowany fragment murów fortyfikacyjnych miasta. To tylko nieznaczna część zabytków miasta, które są w zasięgu wzroku… Ponadto ruiny Zamku Kamieniec w Odrzykoniu, Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce, Dworek Marii Konopnickiej w Żarnowcu, liczne trasy rowerowe prowadzące przez najpiękniejsze okolice naszego Miasta zauroczą niejednego miłośnika kultury, historii, sztuki i przyrody.


Obiekt Apartament City jest usytuowany w Krośnie, około 1,2 km od galerii sztuki BWA. Oferuje on balkon z widokiem na góry, bar, restaurację, bezpłatny prywatny parking i bezpłatne WiFi. Ten apartament z widokiem na miasto obejmuje część wypoczynkową i łazienkę. Do dyspozycji Gości jest także biurko oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych.W okolicy panują znakomite warunki do jazdy na nartach i na rowerze. Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazownictwa jest oddalone od obiektu o 15 km. Odległość od najbliższego lotniska – portu lotniczego Rzeszów-Jasionka – wynosi 70 km. Za dodatkową opłatą obiekt zapewnia transfer lotniskowy.Czytaj więcej