Polski Language

Hotel Pałac Polanka****

Pałac Polanka to luksusowy, czterogwiazdkowy hotel mieszczący się w pięknie zrewitalizowanej, dawnej rezydencji twórców galicyjskiego przemysłu na naftowego – Trzecieskich i Klobassów-Zrenckich. Smakoszy kusi restauracja a spragnionych relaksu zaprasza Strefa Wellness&Spa, mieszcząca się w pieczołowicie odrestaurowanych zabytkowych piwnicach. 


Pałac Polanka to czterogwiazdkowy, stylowy, butikowy hotel o niezwykle bogatej historii oraz wyjątkowej atmosferze miejsca łączącego uroki zabytkowego pałacu oraz piękno otaczającej przyrody. Wystrój każdego pokoju ma indywidualny charakter, podkreślony przez zabytkowe akcenty i oryginalne meble z epoki.


Wraz z nowo powstałym obiektem hotelowym, znajdującym się tuż obok Pałacu i stanowiącym część Kompleksu Pałacowego, do dyspozycji gości oferowanych jest blisko 90 komfortowych miejsc noclegowych. Dostępne są także trzy odpowiednio wyposażone sale konferencyjne, mieszczące odpowiednio 80, 120 i 300 osób.

Pałac Polanka dysponuje także znakomitą Restauracją, która uplasowała się wśród najlepszych w Polsce.


Dla gości wyjątkową niespodziankę stanowi klimatyczna strefa Spa, znajdująca się w podziemiach Pałacu Polanka, gdzie relaks i odprężenie zapewnia między innymi możliwość korzystania z jacuzzi, groty solnej czy saun, a także rozbudowana oferta zabiegów pielęgnacyjnych. 
Co nowego?

 

Strona internetowa: palacpolanka.pl