Polski Language

Wino & Talerzyki

Wino&Talerzyki to miejsce w którym łączymy to co na talerzu z tym co w kieliszku!
O nas
Zapraszamy Was do naszej restauracji, w której – jako właściciele – bierzemy czynny udział w jej codziennym funkcjonowaniu, będąc w jednej osobie Szefem Kuchni, a w drugiej Sommelierem oraz Szefem Sali. Jest to wyjątkowe zjawisko, żeby bezpośrednio odpowiadać przed gośćmi za wszystko z czym się spotkają przy stole. Efekt może być tylko jeden...
Wino i Talerzyki to restauracja uniwersalna, łącząca ze sobą prostotę z elegancją. Daje się u nas odczuć przyjemną atmosferę opartą o wystrój i muzykę, a przede wszystkim profesjonalną i niezobowiązującą obsługę.


Wedle naszej koncepcji proponujemy zmniejszone porcje dań, każde po 10 zł, estetycznie podane i zaskakujące smakiem. Kuchnię opieramy przede wszystkim na regionalnych i naturalnych produktach. Szczycimy się również bogatą kartą win, w której wszystkie z nich dostępne są na kieliszki w cenie od 6 zł. Ponadto będąc jedyną restauracją na Podkarpaciu z obsługą sommelierską wina te możemy dobrać odpowiednio do poszczególnych potraw. To wszystko sprawia, że można u nas smacznie zjeść, a obiad czy kolacja przestają być zwykłym posiłkiem. Tzw. tasting menu pozwala na smakowanie większej ilości talerzyków oraz zdrowsze, stopniowe ich spożywanie. Nasi goście odwiedzają nas zarówno na lunche i obiady w ciągu dnia jak i miłe wieczory w gronie znajomych. Dodatkowo jesteśmy elastyczni w kwestii organizacji spotkań rodzinnych oraz biznesowych.


Zachęcamy do wypróbowania nas. Wystarczy odwiedzić naszą restaurację, a my już zajmiemy się resztą.


Do zobaczenia!


Menu str 1
Menu str 2


Po więcej, informacji kliknij.