Polski Language

Koniec Świata - koncert w Browarze Dukla

Koniec Świata to rock&rollowo - folkowa wizytówka Śląska. Od 2000 roku zagrali ponad 1000 koncertów w Polsce, a także Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czechach, Słowacji i Ukrainie.

Zespół występował na największych festiwalach, m.in.: Przystanek Woodstock, Jarocin Festiwal, Seven Festival, Cieszanów Festival, Odjazdy. Na siedmiu albumach wydanych przez Koniec Świata znajdziemy energetyczne utwory o miłości, rewolucji i życiu w metropolii, zawieszonej gdzieś poza czasem i szerokością geograficzną.

Koniec Świata na swoich płytach umiejętnie łączy trudne tematy utworów ze zwiewnymi, wpadającymi w ucho melodiami, lecz dopiero koncerty pozwalają w pełni przekonać się o ich sile. Świetny kontakt z publicznością, śpiewającą z zespołem refreny, a nawet całe utwory, energia i profesjonalizm na scenie. To wszystko stawia Koniec Świata w gronie pretendentów do miana "głosu pokolenia" dzisiejszych dwudziestoparolatków.

Koniec Świata rusza na wiosnę z wyjątkową trasą - TopStream Tour'24, na której znalazł się Browar Dukla, gdzie grupa wystąpi 26 kwietnia (piątek) o godz. 20:00.

- Podczas TopStream Tour'24 będziesz mógł cieszyć się najlepszymi utworami, które zdobyły serca fanów i znalazły się na szczycie list najczęściej odtwarzanych na platformach streamingowych, takich jak Spotify, YouTube, itp - zachęca zespół. To nie tylko koncert, to muzyczna podróż i wyprawa przez największe hity z repertuaru grupy, które podbijały serca słuchaczy. 

Bilety dostępne na:


Więcej informacji:
- tel. 692 483 914
- wydarzenie na Facebooku 
- strona internetowa