Polski Language

Trackstone i S.E.T.A. - koncert w Rymanowie

Już 18 maja (sobota) w Kinie Sokół w Rymanowie (ul. Grunwaldzka 9) wystąpią zespoły Trackstone i S.E.T.A. Początek o godz. 18:30.

Trackstone powstał w 2022 r., ale już rok później muzycy związani z Tarnowskimi Górami wygrali trzy ogólnopolskie konkursy muzyczne. Występowali na jednej scenie z takimi zespołami jak Farben Lehre czy Pull the Wire. Zespół zagrał na tarnogórskim rynku w ramach 32. finału WOŚP.

Trackstone porusza się w obrębie rocka, bluesa i funku, w którym energetyczne gitarowe riffy i drapieżny, a zarazem melodyjny wokal łączą się w zaskakującą jedność z wyrazistym basem, a przy bębnach zasiada tajemniczy człowiek w masce.

Trackstone jest laureatem ogólnopolskich festiwali muzycznych:

wrzesień 2023 - III miejsce podczas przeglądu na Skała Rock Festival
październik 2023 - I miejsce podczas przeglądu na festiwalu Muzyka dla Wszystkich, gdzie przewodniczącym jury był Marek Piekarczyk
listopad 2023 - I miejsce podczas festiwalu Generacja w Koszalińskim Centrum Kultury.
grudzień 2023 - I miejsce podczas festiwalu Rockowania organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Mławie.
Skład zespołu: Łukasz Kułacz - gitara, Agata Zamirska - gitara basowa, Paweł Kosiński - wokal, Mysterious Drummer King - perkusja.

S.E.T.A. to zespół składający się z kilku oryginalnych osobowości pochodzących z okolic Krosna, których wypadkową jest miłość do muzyki i przekaz pozytywnych emocji scenicznych. - Obecność muzyki w naszym życiu znalazła swoje odzwierciedlenie w autorskich tekstach wykonywanych na deskach sceny. Przyjaźń, wspólna pasja połączyła nas dwa lata temu i tak do tej pory tworzymy melodie z elementami muzyki renesansowej, szeroko rozumianego rocka i bluesa - podkreślają członkowie zespołu. W 2022 roku pojawił się debiutancki album zespołu "Towards the Orange Bridge".

Skład zespołu: Łukasz Podkul (wokal, gitara), Jerzy Adamik (bas), Krystian Słowik (perkusja), Wojciech Bykowski (gitara), Jerzy Hajduk (flet).

FB